HAKKIMIZDA

Radyo Vizyon Türk Künye Bilgileri

Ünvanı                    : Yıldız Radyo & Tv Yayıncılık Prodüksiyon A.Ş

Logo/Çağrı İşareti   : Radyo Vizyon Türk

Yayın Ortamı           : Karasal

Lisans Tipi               : R2

Yayın Türü               : Tematik

Yayın Türü               : Arabesk – Fantazi – Türk Halk & Sanat Müziği

İnternet Sitesi           : www.radyovizyonturk.com (Web, Iphone ve Android cihazlarda da dinlenebilmektedir.)

Yazışma Adresi        : Tevfikbey Mahallesi Halkalı Caddesi Kirazlı Sokak No:7/5  Küçükçekmece-İST

Telefon                     : 0 (212)  909 29 30 – 0 (212)  931 05 16

Genel Müdür&Yayın Müdürü
Adı-Soyadı: Ceren KARAAĞAÇ ( ARABESKİN CADISI )
Mail Adresi: ceren7916@gmail.com

Reklam SORUMLUSU
Adı-Soyadı: Ümmet YILDIRIM
Mail Adresi: ummet@radyovizyonturk.com

Site EDİTÖRÜ
Adı-Soyadı: Birol KOÇ
Mail Adresi: birol@radyovizyonturk.com

Teknik & Vericiler SORUMLUSU
Adı-Soyadı: Sezer DÜZ
Mail Adresi: sezer@radyovizyonturk.com

RADYO VİZYON TÜRK Türkiye’nin ilk özel radyo istasyonlarından bir tanesidir. 20 Eylül 1995 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Türkiye’nin en çok dinlenen bölgesel radyoları arasındadır. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran radyo kanalı, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi olmuştur. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur. Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda ses olmaya devam edecektir.

RADYO VİZYON TÜRK, bugün Türkiye’nin genelinde bulunan güçlü vericileri ve büyüyen yayın ağı ile, geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Her geçen gün kendisini yenileyerek, yapılan araştırmalarda üst sıralara doğru yükselerek yoluna devam etmektedir. Müziğin tüm desen ve renklerini yansıtmaya özen göstererek ağırlıklı Arabesk-Fantazi yayınları ile dinleyicilerine ulaşmaktadır. İlkeli ve objektif haberciliği benimsemiş, tarafsız ve alternatif haber yaklaşımıyla da radyo haberciliğine yeni bir soluk getirmiştir. Dinleyicisinin ilgisini dağıtmayan kısa ve öz sunuşlarla akıcı bir üslup kullanan radyo istasyonu, Türkiye’nin en iyi seslerine sahip programcılarıyla 24 saat canlı yayın yapmaktadır.

RADYOVİZYON TÜRK, başarı grafiğini istikrarlı bir biçimde yükselten her yıl düzenlediği aktiviteler ile dinleyicisiyle birebir iletişimini gerçekleştirmektedir. Günümüzde “Radyo Vizyon Türk – 24 Saat Arabesk” sloganı ile birçok il ve ilçe merkezinde karasal frekans, uydu ve www.radyovizyonturk.com internet üzerinden tüm dünyaya sesini duyurmaktadır.